Sedem minút po polnoci od Ness Patrick

Čtenářova potřeba populace nabývá tendence stabilního růstu. Čtou všechno a všude díky různým pomůckám a programům. Používání digitálních knihoven a různých webů podobného typu johnso.zalupe.info se nestalo jen módní, poptávka po literárních publikacích v digitálním formátu roste se záviděníhodnou stálostí. Nejoblíbenější stránka johnso.zalupe.info vám nabízí knihu Sedem minút po polnoci TORRENT bez registrace a zcela zdarma.

Dojímavý román o láske, o strate a o nádeji.
Conora trápia desivé sny - každú jednu noc, odkedy mamu v nemocnici sužujú liečebnými procedúrami, ktoré aj tak nezaberajú. Ale tento sen je iný. Keď sa dnes v noci Conor prebudí, v okne ho niekto čaká. Niekto starodávny. Niekto, koho neočakával. Netvor starší ako ľudstvo samo, ktorý Conorovi porozpráva tri píbehy o láske, o strate i o nádeji. Ale na oplátku chce od Conora počuť to, z čoho má najväčší strach: chce počuť pravdu.
Patrick Ness sa v románe Sedem minút po polnoci majstrovsky zhostil námetu zosnulej spisovateľky Siobhan Dowd a napísal úchvatný a dojemný príbeh o strate, o ranách osudu a najmä o sile, ktorú si vyžaduje život po smrti najbližších.