Dvaja talianski gurmáni ochutnávajú Taliansko

Tento web nám umožňuje přístup do širokého světa nejlepších knih. Můžete si na ni stáhnout cokoli a výhodné umístění sekcí přitahuje každého návštěvníka. Díky celé řadě žánrů a formátů je web ještě pohodlnější. Mezi mnoha literárními a vzdělávacími knihami si můžete knihu stáhnout Dvaja talianski gurmáni ochutnávajú Taliansko EPUB zcela zdarma. K tomu není nutná žádná registrace. Pohodlí a pohodlí jsou hlavními výhodami této stránky.

Po mimoriadnom úspechu kuchárskej knihy Dvaja talianski gurmáni sa Antonio Carluccio a Gennaro Contaldo vydali na cestu po Taliansku. Všímali si odlišnosti jednotlivých regiónov a ich vplyv na každodenný život obyvateľov vrátane stravovania. Dvaja svetoznámi šéfkuchári precestovali svoje rodisko od zasnežených vrcholkov hôr až po úrodné nížiny. Skúmali rozmanité kulinárske štýly ovplyvnené prírodnými podmienkami a charakterizované dávnymi tradíciami, ktoré sú dodnes súčasťou modernej talianskej kuchyne.
Kniha Dvaja talianski gurmáni ochutnávajú Taliansko ponúka vyše 80 chutných receptov a úchvatných fotografií ako prehliadku vedomostí, ale aj oddanosti týchto dvoch mužov rodnej krajine, jej ľuďom a produktom. Je priam nevyhnutnou príručkou pre každého, koho zaujíma táto fascinujúca krajina a jej gastronómia.