Přítomnost minulosti od Sheldrake Rupert

Multimediální technologie dává knihám nový rozměr svobody - osvobozuje je od papírových omezení distribuce. Proto si na této stránce můžete stáhnout bezplatnou knihu Přítomnost minulosti PDF bez registrace. Poskytujeme neustálý přístup k publikaci na portálu johnso.zalupe.info a publikujeme různé formáty knih Přítomnost minulosti PDF. Vytvoření spisovatele mluvícího o důležitých věcech lze nyní číst na různých zařízeních.


Teorie morfické rezonance Ruperta Sheldrakea zpochybňuje základní předpoklady moderní vědy.Nové chápání života, hmoty a mysli

Zkušený biolog Sheldrake předkládá, že všechny přírodní systémy, od krystalů po lidskou společnost, dědí kolektivní paměť, která ovlivňuje jejich formu a chování. Příroda má ve své podstatě řád, není proto třeba, aby se řídila zákony stanovenými zvenku.

Kniha Přítomnost minulosti předkládá důkazy pro Sheldrakovu kontroverzní teorii, zkoumající jeho důsledky v oblasti biologie, fyziky, psychologie a sociologie. Současně autor ostře kritizuje konvenční vědecké myšlení. Namísto mechanistického, neodarwinistického světonázoru nabízí nové chápání života, hmoty a mysli.