Chcem zmeniť svoj život, ale nemám na to čas od Virtue Doreen

Čtení zdarma je nejdůležitější místo na internetu, kde najdete texty mnoha knih ve veřejné doméně. Na tomto webu si můžete stáhnout bezplatnou knihu Chcem zmeniť svoj život, ale nemám na to čas MOBI bez registrace. Uvidíte zde mnoho slavných děl - nejen románů, ale také poezii, žurnalistiku a autobiografii. Charakteristickým rysem „Free Reading“ je korespondence s původní publikací Chcem zmeniť svoj život, ale nemám na to čas MOBI, která má i jiné formáty. Díky tomu můžete číst elektronickou knihu na různých zařízeních. Široký formát ne vždy usnadňuje čtení, ale dává práci zvláštní atmosféru.


Chceli by ste mať viac času na splnenie svojich snov a želaní? Venujete väčšinu času povinnostiam a zostáva vám ho málo na odpočinok, sebazdokonaľovanie či rodinu? Snažíte sa až na hranicu potreby všetkých okolo seba? Chceli by ste, aby vám niekto pomohol v domácnosti, aby ste mali viac času užívať si život? Potrebovali by ste viac času a peňazí, aby ste mohli prejsť na uspokojivejšiu prácu a životný štýl?

Ak áno, potom je táto kniha určená aj vám. Nájdete v nej odvahu aj návod, ako si vytvoriť radostný, zmysluplný a úspešný život. Ak máte predstavu, ako by sa váš život zlepšil, keby ste mali viac času, ste na správnej ceste toto svoje želanie uskutočniť. Dokážete to! Voľný čas nehľadáme, voľný čas si vytvárame. Či už máte na čas akýkoľvek názor – že ho máte veľa, alebo že ho nemáte dosť –, máte v každom prípade pravdu!